فناوری نوین

خرید ممبر تلگرام | خرید ممبر کانال | خرید ممبر واقعی | خرید ممبر گروه


برای خرید ممبر ، پلن مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزینه ی توضیحات + خرید را بزنید و در صفحه ی بعد نکات

لازم را به دقت مطالعه و سفارش خود را ثبت کنید

واحد پشتیبانی ( تلگرام و تماس از ساعت 9 الی 24 ) قبل از تماس این مطلب را مطالعه کنید 09396420855

حذف دکمه‌ View image از موتور جستجوی گوگل

حذف دکمه‌ View image از موتور جستجوی گوگل

آموزش استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال


علت حذف دکمه‌ View image از موتور جستجوی گوگل  به طور کلی

 

گوگل در موتورهای جسجوگر تصویری خود تغییری ایجاد کرده است با وجود اینکه بسیار کوچک بودن، تأثیر بزرگی ایجاد می‌کند . زمانی که شما روی تصویری که از جستجو یافت‌اید کلیک می‌کنید تا آن را برای شما به صورت جداگانه باز کند، دکمه‌ View Image حذف شده است. که این دکمه برای اکثر کاربران بسیار کار آمد بود؛  زیرا زمانی که به دنبال یک تصویر خاصی می‌گردن، و آن را توست موتورهای جستجوگر گوگل پیدا می‌کنید و برای مشاهده کردن و ذخیره‌ آن باید از این دکمه استفاده کرد. حالا با وجود حذف دکمه‌ی View image شما باید چند گام اضافه برای ذخیره‌ کردن یک عکس طی کنید.

 

علت حذف دکمه‌ View image از موتور جستجوی گوگل

گوگل خود برای محدود کردن کابران اینکار را انجام داده است چون سال‌ها است که توست عکاسان و ناشران مورد انتقاد قرار می‌گیرد‌،  چون این عمل یاعث سرقت تصویر خلق شده می‌شود‌. به همین منظور گوگل دکمه View image را حذف کرده است در چند روز اخیر شرکت گوگل با سایت Getty یک قرار داد بسته است که گوگل نباید محتویات کوپی رایت را به هیچ وجه نمایش دهد .

 

حذف دکمه‌ View image از موتور جستجوی گوگل
                               حذف دکمه‌ View image از موتور جستجوی گوگل

 

براساس این تغییرات اعمال شده کابر از ذخیر تصویر پشیمان شده یا باید یک سری مرحله را طی کند‌. با این کار کاربران مجبور خواهند شود به جای View image از Visit website استفاد کنند‌.که کابران باید به وب سایتی که که عکس را انتشار کرده است وارد شوند . که این عمل باعث می‌شود که کابران به آن وبسایت وارد شود که این عمل موجب بازد از آن وبسایت شده است که عمل تبلیغات در آن صورت می‌گیرد که در صورتی که کابر وارد وبسایت مورد نظر شود از قوانین کپی رایت آن با خبر خواهد شود‌.

این عمل باعث خوشحال شدمن عکاسان حرفه‌ای و گرافیستان شود‌، که این عمل برای کابران اینترنتی زیاد جالب نیست‌. که این عمل باعث می‌شود که یک کاربر ببرای ذخیره یک عکس وارد سایت‌های زیادی شود و در آن‌ها جسجو ککند و حتی اگر وارد شود در آن سایت امکان ذخیر کردن یا راست کلیک روی عکس به طور کل مسدود شده باشد که کار کربران را دشوار می‌کند‌.

جالب برا این است حتی دکمه Search by image را هم حذف کرده است که زمان باز کردن تصاویر دیده قابل مشاهده بود ،  میتوان گفت این عمل زیاد مهم نیست‌. چون با کشیدن و راها کردن تصاویر در نوار جسجوی گوگل این عمل قابل استفاده است .

 

مطالب پیشنهادی به شما دوستان


معرفی گلکسی اس ۹ با قابلیت شارژر بی سیم

سوء استفاده از تلگرام به دلیل آسیب‌‌پذیری برای به‌ دست آوردن ارز دیجیتال

معرفی گوشی ردمی نوت ۵ پرو و شیائومی ردمی نوت ۵